dow

Opis forum


#1 2009-08-08 16:08:43

global_91

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 16
Punktów :   

Ciosy

Bokser wygrywa walkę dzięki umiejętnemu zadawaniu ciosów przeciwnikowi i odpowiednim pozycjom obronnym.

Ciosy różnią się od siebie siłą, jaką bokser musi włożyć w dany cios. Oczywiście liczy się też, jak bardzo dany cios może zaszkodzić przeciwnikowi i chodzi tu o działanie danego ciosu, jeśli przeciwnik się przed nim nie obroni.

Poniżej znajdziesz zestawienie ciosów i pozycji obronnych, ich działanie i zużycie siły. Te informacje znajdziesz też w grze na poszczególnych symbolach ciosów i pozycji obronnych podczas przygotowywania walki.



Powerpunch

Powerpunch nie jest ciosem w dosłownym tego słowa znaczeniu, to raczej dopełnienie ciosu, które zwiększa działanie zwykłego ciosu, gdy cios trafi w cel.

W kombinacji z powerpunchem działanie każdego ciosu zwiększa się o 1,5. Bokser może w każdej rundzie użyć powerpuncha tylko raz. Powerpunchy można używać dopiero w walkach mających 3 lub więcej rund.
__________________

Offline

 

#2 2009-08-30 21:23:30

djszopen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ciosy

O i tutaj mam małe pytanie. Dlaczego waląc kogoś z bani albo poniżej pasa jest się zawsze dyskwalifikowanym? (ja miałem wyłącznie takie przypadki z dyskw.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proshootersclan.pun.pl www.jumpstyle-polska.pun.pl www.geografia2011rule.pun.pl www.kaliszfoto.pun.pl www.naruto-country.pun.pl